Profesyonel Oto Yıkama ve Detaylı Temizlik

Adana Çukurova Oto Yıkama

0 15

Sirius Car Design Firması olarak Adana Çukurova bölgesinde oto yıkama sektörüne girmiş olmamız ile beraber en güncel yenilikleri takip ederek arabanız için en iyi yıkama teknikleri ile sizlere hizmet veriyoruz. Deneyimli ve eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde arabanızı güvenli bir şekilde yıkıyor covid-19 corona virüs kurallarına uygun şekilde arabanızı dezenfekte ediyoruz.

Neden Sirius Car Design Oto Yıkama firmasını tercih etmeliyim ?

Daha fazla mesaj

Anasayfamız da bulunan rezervasyon kısmından araç tipinizi ve sizin arabanız için yaptırmak istediğiniz bir paketi seçtikten sonra kişisel bilgileriniz ile birlikte bize rezervasyon formunu gönderdikten sonra Adana Çukurova Oto Yıkama olarak en kısa sürede size geri dönüş yaparak arabanızı özel bir şekilde ve covid-19’a karşı en mükemmel şekilde yıkıyoruz.

Adana Çukurova Oto Yıkama

Adana’da bulunan bir çok firmadan bizi ayıran en büyük özelliklerimizden birisi tamamen kurumsal altyapımız ve deneyimli,eğitimli bir çalışan kadromuzun olmasından dolayıdır. Çukurova merkez ilçesinde bulunan süleyman demirel bulvarı üzerinde olan oto yıkama firmamıza tüm misafirlerimizi bekliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara