Profesyonel Oto Yıkama ve Detaylı Temizlik

Adana Detaylı Temizlik

0 82

Adana Detaylı Temizlik


Araçlar zaman içerisinde pislenerek oldukça kötü bir görünüme neden olabiliyor. Özellikle yaz aylarında rüzgarın etkisiyle birlikte araç içinde oluşan tozlanmalar ve diğer pislikler aracın kullanılamaz hale gelmesini sağlıyor. Bu şekilde oluşan araç içi ve dışı kirlenmelerde ise profesyonel temizlik desteği alınması gerekiyor. Bu profesyonel detaylı temizlik ile birlikte de aracın içi ve dışı parlak ve canlı bir görünüme kavuşabiliyor. Günümüzde kullanılan son teknoloji malzeme ve aletler sayesinde pratik bir şekilde gerçekleşen bu temizlik işlemleri sayesinde pek çok araç sahibi yapılan temizlikten memnun şekilde ayrılıyor.

Araç Detaylı Temizliği Nasıl Yapılır?

Adana detaylı temizlik işlemlerinde ise aracın zarar görmemesi için özel malzemeler ve aletler kullanılıyor. Böylelikle araç temizliği sırasında herhangi bir çizilme ya da lekelenme ortaya çıkmıyor. Detaylı temizlik öncesinde ise araçta bulunan her türlü gereksiz eşyadan kurtularak temizlik işlemine hazır hale gelinir. Daha sonrasında ise orta konsol temizliğinde mikrofiber bez kullanılarak temizlenecek olan bölgeyi hafif nemlendirerek temizlik yapılır. Özel temizlik spreyleri dahilinde gerçekleşen temizlik işlemi sonrasında ise aracın gösterge paneline ve diğer ön kısımlara geçiş yapılır. Bu kısımlarda da mikrofiber bez kullanılarak temiz bir işlem yapılır. Araç temizliği için özel olarak üretilen ıslak mendiller de gereken bölge ve kısımlarda kullanılır.

İç detaylarda ise daha detaylı bir temizlik için yumuşak ve ince kıllı bir diş fırçası kullanılır. Bu şekilde araca zarar vermeden detaylı bir temizlik yapılmış olur. Sert ve yapışmış lekeler için de sprey yardımı ile fırçalama yapılır. Bu işlem esnasında ise konsola hiçbir şekilde zarar verilmez. Normal diş fırçası kullanılmaz. Araç zemini temizliğinde ise paspasların araçtan çıkarılması ve hortum yardımıyla su ile temizlenmesi sağlanır. Böylelikle toz ve kirden arındırılarak temiz bir paspas ortaya çıkarılır. Araç tavanının temizlenmesi için de vakumlama işlemi uygulanır. Bu şekilde bütün toz ve kir vakum içerisinde çekilerek temiz bir görünüm elde edilir. Koltuklar için de özel temizleyici solüsyonlar sayesinde mikrofiber ile temizleme yapılır. Koltukların üzerinde bulunan lekeler için de yine aynı şekilde yumuşak ve ince kıllı fırça kullanılır. Böylelikle araç içi temizliği sonlanır.

Detaylı Temizlikte Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araç içi detaylı temizlikte dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan söz edilecek olursa aracın hiçbir şekilde zarar görmemesi için temizlik malzemelerinin içeriğine dikkat etmek gerekiyor. Araca zarar verebilecek kimyasal temizlik malzemelerinden kaçınarak tamamen araç temizliği için üretilen malzemeleri tercih etmek gerekiyor. Bunun yanında normal bir bez ile temizleme yapmak yerine mikrofiber bezler ile birlikte araç içi temizleme işlemi yapılmalıdır. Bu şekilde araç içine hiçbir şekilde zarar vermeden profesyonelce temizlik sağlanabiliyor. Çıkmayan sert lekelerde ise fırça kullanımı oldukça dikkat edilmesi gereken konu oluyor. Normal bir diş fırçası araç yüzeyine zarar vereceğinden dolayı yumuşak ve ince kıllı fırçalar kullanılması gerekiyor.

Araba Detaylı Temizlik Nerede Yaptırılır?

Araç sahiplerinin arabalarını detaylı şekilde temizletebilmesi için Adana detaylı temizlik her daim hizmete açıktır. Profesyonelce araç temizliği ile birlikte araçların çok daha iyi bir görünüme kavuşması sağlanıyor diyebiliriz. Özellikle araç içi temizliğinin son derece önemli olduğu bilindiği için Adana detaylı temizlik araç içinde oldukça iyi bir temizlik sağlıyor. Araç içerisinde bulunan en ufak köşelerin bile kirden arındırılması ve araca zarar verilmeden temizliğin sağlanması mümkün oluyor. Her araç için detaylı temizlik hizmeti verilebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara