Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

19/5000 Zaman ve paradan tasarruf edin

Adana Çukurova  lokasyonunda uygun fiyatlar sunan kaliteli hizmet, çok değerli müşteri memnuniyeti sağlamaya kendimizi adadık.
Amacımız, müşterilerimize mümkün olan en kolay, en uygun oto yıkama deneyimini sunmaktır.

Seramik Kaplama

Sirius Car Design olarak kurumsal altyapımız ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Son yıllarda çok popüler olan seramik kaplama hizmeti arabanızın boyasını solmalara ve çiziklere karşı koruyarak arabanızın boyasının üzerine şeffaf bir sert katman uygulayarak koruma sağlar.

Boya Koruma Hizmeti

Boya koruma arabanızın güneş yanıkları , çizilmelere karşı koruyarak boya ömrünü uzatır. Pasta cila üzerine uygulanarak arabanıza ekstra parlak bir görünüm ve çizilmelere karşı koruma sağlar. Boya koruma için daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Adana Detaylı Temizlik

Arabanızın koltukları ve tavan kısımları çok kirlendiyse ve tekrar eski görünümüne döndürmek istiyorsanız detaylı temizlik hizmetimiz ile tanışın. Arabanız da olan yıpranmalara göre ilk gün ki görünümü ve kokuyu sizler için yeniden kazandırıyoruz. Adana detaylı temizlik hizmetinde kampanya yaptık herkes kolayca faydalansın diye hemen arayın.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Çok Değerli Hizmetler

Sirius Car Design olarak Adana Çukurova bölgesinde Arabanızı öncelikle çok narin bir şekilde kullanıp aynı kendi arabamızı yıkarmış gibi kesinlikle tüm detaylara dikkat ederek arabanızı yıkıyoruz. Fırça kullanmıyoruz ! tamamen tüm yerlerini ellerimiz ile sünger kullanarak yıkıyoruz durulama işlemi sırasında plastik aksamlara yakından tazzikli su asla vurmuyoruz. Detaylı temizlik yaptığımız zaman kalorifer ve klima kanallarına kadar temizliyoruz en ince ayrıntılara kadar koltuklardan tavanlara kadar yıkama gerçekleştiriyoruz.

Tecrübeli Ekip

En iyi sonuçları veriyoruz.

Sirius Car Design olarak deneyimli ekip arkaşlarımız ile en ince titizliklere dikkat ederek arabanızı basit bir şekilde yıkamak yerine profesyonel olarak yıkıyoruz. Gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde en ince detaylara kadar temizlediğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Araç Tipi Paketleri

Birden Fazla Hizmet sunuyoruz.
Standart Otomobil
Standart hatckback ve sedan tipli arabaları 30 lira taban fiyatı ile tertemiz ve içinize sinecek bir şekilde yıkama işlemi yapıyoruz. Arabanızı daha önce hiç böyle görmediğinizden emin olabilirsiniz.
Medium Car
Etiam ullamcorper est terminal metro. Suspendisse a novum etos pellentesque a non felis maecenas module vimeo at malesuada. Primus elit lectus at felis, malesuada ultricies obec curabitur et ligula sande porta node vestibulum une commodo a convallis laoreet enim. Morbi at sinum interdum etos fermentum. Nulla elite terminal integer. Novum etos module un metro laoreet enim, morbi at sinum interdum etos fermentum in dolor supremum.
Small SUV
Etiam ullamcorper est terminal metro. Suspendisse a novum etos pellentesque a non felis maecenas module vimeo at malesuada. Primus elit lectus at felis, malesuada ultricies obec curabitur et ligula sande porta node vestibulum une commodo a convallis laoreet enim. Morbi at sinum interdum etos fermentum. Nulla elite terminal integer. Novum etos module un metro laoreet enim, morbi at sinum interdum etos fermentum in dolor supremum.
Ulaşılması Kolay

Sirius Car Design firması konumu itibari ile ulaşılması kolay olan bir bölgede hizmet vermektedir. Adana Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde geniş bir yere sahip olan firmamıza bizleri arayarak yada sosyal medya hesaplarımızdan konum alabilirsiniz.

En iyi Sonuçlar

Sirius Car Design olarak hizmet verdiğimiz ürünler de bölgemiz de müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler neticesinde en iyi hizmeti verdiğimizi gözlemledik.

Çevre Dostu

Kullandığımız ürünler tamamen çevre dostudur. Bitkisel ürünlerimiz sayesinde doğaya zararı bulunmayan kimyasalları kullanmıyoruz. Araçlarınıza bir insan gibi davranıyoruz.

Yağ Değişimi

Yağ değişimi zamanınızı geçirmeden mutlaka düzenli periyotlar da motor yağınızı değiştirmeyi unutmayın.

El ile yıkama

Sirius Car Design firması olarak Arabalarınızı yumuşak sünger ile çizilmelere karşı koruyarak yıkıyoruz.

İç Temizlik

Arabanızın iç aksamını detay kısımlarını kompresör yardımı ile yüksek basınçlı hava ile koltuk aralarına kadar ince detayları temizleyerek hizmet veriyoruz.

Kredi Kartı Ödemesi

Sirius Car Design firmasına kredi kartı ile taksitli yada tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Motor Temizliği

Sirius Car Design ekibimiz motor temizliğini özel bitkisel ilaçlarımız sayesinde su kullanmadan tamamen detaylı ve arabanızın motoruna zarar vermeden yıkamaktadır.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara