Profesyonel Oto Yıkama ve Detaylı Temizlik

Adana Çukurova  lokasyonunda uygun fiyatlar sunan kaliteli hizmet, çok değerli müşteri memnuniyeti sağlamaya kendimizi adadık.
Amacımız, müşterilerimize mümkün olan en kolay, en uygun oto yıkama deneyimini sunmaktır.

Seramik Kaplama
Seramik Kaplama

Sirius Car Design olarak kurumsal altyapımız ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz. Son yıllarda çok popüler olan seramik kaplama hizmeti arabanızın boyasını solmalara ve çiziklere karşı koruyarak arabanızın boyasının üzerine şeffaf bir sert katman uygulayarak koruma sağlar.

Skoda SuperB
Boya Koruma Hizmeti

Boya koruma arabanızın güneş yanıkları , çizilmelere karşı koruyarak boya ömrünü uzatır. Pasta cila üzerine uygulanarak arabanıza ekstra parlak bir görünüm ve çizilmelere karşı koruma sağlar. Boya koruma için daha detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Adana Detaylı Temizlik
Adana Detaylı Temizlik

Arabanızın koltukları ve tavan kısımları çok kirlendiyse ve tekrar eski görünümüne döndürmek istiyorsanız detaylı temizlik hizmetimiz ile tanışın. Arabanız da olan yıpranmalara göre ilk gün ki görünümü ve kokuyu sizler için yeniden kazandırıyoruz. Adana detaylı temizlik hizmetinde kampanya yaptık herkes kolayca faydalansın diye hemen arayın.

Sirius Car Design olarak Adana Çukurova bölgesinde Arabanızı öncelikle çok narin bir şekilde kullanıp aynı kendi arabamızı yıkarmış gibi kesinlikle tüm detaylara dikkat ederek arabanızı yıkıyoruz. Fırça kullanmıyoruz ! tamamen tüm yerlerini ellerimiz ile sünger kullanarak yıkıyoruz durulama işlemi sırasında plastik aksamlara yakından tazzikli su asla vurmuyoruz. Detaylı temizlik yaptığımız zaman kalorifer ve klima kanallarına kadar temizliyoruz en ince ayrıntılara kadar koltuklardan tavanlara kadar yıkama gerçekleştiriyoruz.

Sirius Car Design olarak deneyimli ekip arkaşlarımız ile en ince titizliklere dikkat ederek arabanızı basit bir şekilde yıkamak yerine profesyonel olarak yıkıyoruz. Gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde en ince detaylara kadar temizlediğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Sirius Car Design firması konumu itibari ile ulaşılması kolay olan bir bölgede hizmet vermektedir. Adana Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde geniş bir yere sahip olan firmamıza bizleri arayarak yada sosyal medya hesaplarımızdan konum alabilirsiniz.

Sirius Car Design olarak hizmet verdiğimiz ürünler de bölgemiz de müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler neticesinde en iyi hizmeti verdiğimizi gözlemledik.

Kullandığımız ürünler tamamen çevre dostudur. Bitkisel ürünlerimiz sayesinde doğaya zararı bulunmayan kimyasalları kullanmıyoruz. Araçlarınıza bir insan gibi davranıyoruz.

Yağ değişimi zamanınızı geçirmeden mutlaka düzenli periyotlar da motor yağınızı değiştirmeyi unutmayın.

Sirius Car Design firması olarak Arabalarınızı yumuşak sünger ile çizilmelere karşı koruyarak yıkıyoruz.

Arabanızın iç aksamını detay kısımlarını kompresör yardımı ile yüksek basınçlı hava ile koltuk aralarına kadar ince detayları temizleyerek hizmet veriyoruz.

Sirius Car Design firmasına kredi kartı ile taksitli yada tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Sirius Car Design ekibimiz motor temizliğini özel bitkisel ilaçlarımız sayesinde su kullanmadan tamamen detaylı ve arabanızın motoruna zarar vermeden yıkamaktadır.

Call Now ButtonTıkla Hemen Ara